WhatsApp
Telefon
Yazlık Temizliği Hizmeti

Yazlık Temizliği Hizmeti

İstanbul tümünde, marmarada siz değerli müşterilerimiz için yazlık temizleme hizmetimiz vermekteyiz. Yazlıklar uzun zaman kullanılmama sonucu sizler ve aileleriniz için hijyen kurallarına uygun, titiz bir şekilde  a kalite temizlik ürünleri kullanılarak uzun zamanlı tam kapsamlı temizlik uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber insanların bir kaçış olarak yaptıkları bu kısa tatillerde siz gitmeden önce ve ya sizinle beraber en profesyonel şekilde ekibimiz ile temizliyoruz. İstanbul'da her semtten ve ya ilçeden bizleri arayabilirsiniz.

Güvenilir, işini bilen, titiz ekibimizle villanız ve ya yazlığınız 1 gün içinde en temiz haline gelecektir.İstanbul en iyi villa temizliği olarak ek seçeneklere İstanbul yazlık temizliği de hizmetlerimiz arasındadır. Yazlık temizliği şirketleri arasında sizlere en büyük kolaylıkları uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Geniş servis sistemi ile bizlere ulaşıp uzman ekibimizden gündelikçi kadın temin edebilirsiniz.Yazlık Temizliğinde ister tek seferlik isterseniz aralıklı olarak bizlerin aracılığıyla istanbul temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yazlık temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler


Söz konusu yaz temizliği olduğunda ayrılırken tertemiz bıraksanız dahi geçen sürede biriken tozlarla ferahlığını yitiren bir ev sizi bekliyor demek. Bu noktada yaz temizliği ne zaman yapılır diye soranlar için en doğru cevap henüz yaz mevsiminin başında yapmak olacaktır. Evinizin en çok dikkat çeken halı ve tül gibi eşyalarının kirinden Vanish ile kurtulduktan sonra yapabileceğiniz birkaç küçük dokunuşla temizliğinizi tamamlamaya ne dersiniz?

Evinizi dip köşe silmeye başlamadan evvel yaz temizliğine nereden başlanır derseniz ilk yapmanız gereken şey yazlığınızı güzelce havalandırmaktır. Kapalı pencereler ardında hava almadan bekleyen mobilya ve eşyalarınız temiz hava ile buluşunca hem ağırlıklarından kurtulur hem de çok daha ferah hale gelir. Diğer yandan geçen yazdan kalma, artık önemi olmayan ya da kullanmayacağınız türden eşyalar varsa bunları ortadan kaldırmak ve yenilere yer açmak da havanızı değiştirecek bir diğer detay olabilir. Yazlığınızın en önemli kısmı salonu bitirdikten sonra mutfak ve banyo temizliğini de tamamladığınızda artık yazın tadını çıkarmamak için hiçbir sebep yok demektir...

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.