WhatsApp
Telefon
Pendik Gündelikçi Temizlikçi

Pendik Gündelikçi Temizlikçi

PENDİK TEMİZLİKÇİ

İstanbul Temizlik Elemanları, İstanbul Temizlik Elemanı, İstanbul Temizlikçi Kadın

İstanbul'daki ev ve ofis temizlikleriniz için firmamıza ulaşabilir, istediğiniz gün ve saatler;

için çok uygun fiyatlarla temizlik işlerinizi yapabilecek profesyonel

temizlikçi bay ve bayan eleman talep edebilirsiniz.

Gündelik temizlikçi hizmetimizden faydalanmak için 0541 356 44 65 no'lu telefondan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz bu sayfadanonline olarak detaylı bir şekilde rezervasyon oluşturabilir. Temilzikçi / Gündelikçi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul ofis temizliği ve İstanbul ev temizliği hizmeti sunan size en yakın temizlikçi firması ve gündelik temizlikçilere ulaşmak için bizleri aramanız yeterlidir.

Aynı gün ya da herhangi bir güne çok uygun fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz.


İnternet sitemiz asikartemizlik.com üzerinden kredi kartı yada havale ile yapacağınız ön ödemelerde anında %10 indirimli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.