WhatsApp
Telefon
Ofis Temizliği Hizmeti

Ofis Temizliği Hizmeti

Ofislerinizin, işyerlerinizin daha yaşanabilir, hijyenik olmasını istiyorsanız, işinin uzmanı Aşikar Temizlik ile hemen iletişime geçiniz. Kurumsal hafızaya sahip, avrupa standartlarında kaliteyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaşamınızın hemen hemen yarısını geçirdiğiniz ofislerinizin her zaman temiz ve hijyenik olması sağlığınız ve iş yerinizdeki veriminiz açısından çok önemlidir.

Çalışma masalarınız, ofisteki oturma gruplarınız, duvarlar, cam ve çerçeve, kitaplıklar, dolaplar ve ofisinizde bulunan her yer ve herşey temizleniyor.Ofis Temizliğinde belirlenecek periyodlarda cam temizliğiniz ve genel temizlikleriniz yapılıyor. Ofis Temizliğinde hijyenin en önemli olduğu yerlerden biri tuvaletlerdir.Bu sebeple ofis temizliğinde tuvaletlerin temizliğine ayrıca önem gösterilmelidir.Ofisinizde yapılacak temizlikte, Çalışma masalarınız, ofis temizliğinde oturma gruplarınız, duvarlar, cam ve çerçeve, kitaplıklar, dolaplar ve ofis temizliğinde bulunan her yer ve herşey temizleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.