WhatsApp
Telefon
İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

Eğer inşaat sonrası temizlik ile baş edemiyorsanız ve iş bitiri alanında uzman bir ekipten temizlik hizmeti istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Hemen iletişim kısmından Aşikar Temizlik Hizmetleri ile iletişime geçiniz. 

İnşaatlarınız sona erdikten sonra ihtiyaç duyacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti ile siz değerli müşterilerimize pirpak temizlik hizmeti ve kaliteyi güleryüz beraberinde tam 15 yıldır sunuyoruz.

A’dan, Z’ye inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları, Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat sonrası temizlik kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası temizlikte anahtar teslim detaylı genel temizlik hizmeti sunmaktayız. İnşaat sonrası temizliğinizi istediğiniz gibi itina ile yapmaktayız, inşaat sonrası temizlik fiyatları Pirpak temizlik farkı ile uygundur.

 

İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.  Bize Ulaşınız.

 

inşaat sonrası temizlik
inşaat temizliği
inşaat sonrası ev temizliği
inşaat sonrası temizlik fiyatları
inşaat sonrası temizlik şirketi
insaat sonrasi temizlik
tadilat sonrası temizlik
kaba inşaat temizliği fiyatları
insaat temizligi
inşaat temizlik şirketleri
inşaat ev temizliği
inşaat sonrası ev temizliği fiyatları
tadilat sonrası ev temizliği
inşaat sonrası daire temizliği
inşaat temizliği yapan firmalar
inşaat sonrası temizlik firmaları
inşaat sonrası temizliği
ev inşaat temizliği
tadilat temizliği
yeni evin inşaat temizliği
inşaat temizlik fiyatları
inşaat temizlik firmaları

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.