WhatsApp
Telefon
Gündelikçi Kadın Temini Hizmeti

Gündelikçi Kadın Temini Hizmeti

Günümüz geçim şartlarından kaynaklı veya iş hayatına günümüzde kadınların erkekler kadar aktif olarak katılımından dolayı ev temizliği talepleri ortaya çıkmaktadır. Evlerinizi teslim edeceğiniz kişilere öncelikli kriterimiz karşılık güven duymaktır. İkincisi olarak kaliteli hijyenik hizmet vermektir.

Aşikar temizlik olarak İstanbul temizlikçi kadın ve ya bayan hizmetimiz devam ediyor.Sizlerinde ev işlerinde yardımcı personele ihtiyacınız var ise en kaliteli personel ekibimizle sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

İstanbul temizlik şirketi olarak faaliyet verdiğimiz Aşikar Temizlik ev işlerinizde , ofis temizliğinde , cafe temizliğinde , inşaat sonrası temizliğinde en kalıcı temizlik çözümleri sunuyor.

İstanbul temizlikçi kadın olarak sizlere 1 kişi - 2 kişi - 3 ve ya daha üstü temizlikçi kadın temini sağlıyoruz.Gelecek kişilerden iyi hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

Fiyat teklifi ve daha fazla detay için sitemizdeki iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.