WhatsApp
Telefon
Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Dış Cephe Temizliği Hizmeti

İş yerinizin, ofisinizin ve sitelerinizin dış cephe temizliği hizmetini vermekteyiz.

Isı yalıtımı, montalama, boyalama, tamir işlemlerinden sonra binalarınızın dış cephe cam ve duvar temizliğini modern ekipman ve profesyonel camcılarımız ile gerçekleştiriyoruz.


Dış cephe için kullandığımız kimyasallar Kalite standartlarına uygun oluşu camların ve doğramaları uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Tüm personelin can ve mal güvenliğini iş güvenliği kanunlarına uygun sağlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.