WhatsApp
Telefon
Dezenfekte Yapılır

Dezenfekte Yapılır

Salgınlara karşı, haşerelere karşı eviniz, ofisiniz, işyerlerinizi virüslere karşı koruyoruz. Hiljen kuralları çerçevesinde sizlere tertemiz bir ortam sağlıyoruz.

Dezenfeksiyon ile ofisinizi %99.99 oranında virüslerden arındırıyoruz. Ofisimiz bizim ikinci evimiz. Peki ofiste gerçekten güvende miyiz? Özellikle kalabalık ve kapalı ortamlarda derin temizlikle yok edilemeyen birçok bakteri ve virüs bulunmakta. Yeni teknoloji ile  insan sağlığına zararsız antimikrobiyal ve %100 bitkisel dezenfektanlarla ofisini bakteri ve virüslerden arındırmanın tam sırası.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.