WhatsApp
Telefon
Boya Badana

Boya Badana

Hepiniz günün yorgunluğunu şık ve ferah evlerinizde atmak isteriz. Evlerimizin dizyanı ve istediğimiz renklere boyanması hepimiz içi çok önemlidir. 

Biz Aşikar Temizlik Hizmetleri olarak evlerinizi, işyerlerinizi istediğiniz renkte ve kalitede boyayıp isteğinize bağlı olarak temizlemekteyiz.

Boya Badana İşleri Ustası sizlere sağlayabiliyoruz.
Firmamız alanında uzman ve profesyonel ekibiyle siz sevgili İstanbul halkına her türlü boya, badana işlerinde hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Pendik Boya Badana İşleri Ustası, Kartal Boya Badana İşleri Ustası, Tuzla Boya Badana İşleri Ustası, Ataşehir Boya Badana İşleri Ustası, Beşiktaş Boya Badana İşleri Ustası, arayanların birinci tercihi haline gelen firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarını yapmaktadır. İstanbul'da bu alanda çok firma ve uzman ekip vardır ama bizim ustalar gibi işini severek ve isteyerek yapan müşterilerinin isteği doğrultusunda işlerini teslm eden kesinlikle yoktur.

Evinizin, İşyerinizin veya Apartmanınızın Boya Badana veya Tadilat işlerine ihtiyacımı var o zaman hemen bizimle iletişime geçin ustalarımız gelip keşif yapsınlar ve fiyat çıkarsınlar. En uygun fiyatlara en iyi hizmeti sadece ama sadece bizde bulacaksınız.

Yaptığımız işlerimizin arkasında durarak garantili yapmaktayız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.