WhatsApp
Telefon
Araç Koltuk Temizliği

Araç Koltuk Temizliği

Pendik oto temizliği, kartal oto temizliği, oto koltuk temizliği, anadolu yakası oto koltuk temizliği hizmeti verilmektedir. 

Yerinizde Araç Koltuk ve Döşeme Temizleme Hizmeti verilir.
Araç koltuk yıkama hizmetimizde sadece koltuklarınızı değil aracınızda bulunan tüm döşeme, kumaş alanlarını kapsamaktadır.
Temizlenen bölgeler,
Araç Koltuk Yıkama (Ön ve arka koltuklar)
Araç Yer Halısı Yıkama (Kumaş olan yer halılarında her yer yıkanır)
Araç Tavan Yıkama (Tavanınız kumaş ise komple yıkanmaktadır)
Araç Bagaj İçi Yıkama
Araç Kol Dayama Yıkama
Araç Paspas Yıkama
Araç Kapı Kolları Yıkama
Araç Güneşlik Yıkama (Kumaş ise)
Yukarıda ki listede gördüğünüz gibi bir araç koltuk yıkama hizmetinde; Kumaş olan yerlerin %100’ü özel araç yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Araç koltuk yıkama şampuanları aracınızın plastik ve döşemelerine asla zarar vermeyen özel maddelerdir.
Araç koltuk yıkama fiyatlarında ise tüm bu bölgeler esas alınarak komple yıkama fiyatı verilmektedir. Örneğin siz sadece aracınızın koltuklarını yıkatmak istiyorsanız; Yalnızca araç koltuk yıkama fiyatı alırsınız. Diğer yerlerin yıkanma ücretini düşerek sizlere bu fiyat üzerinden hizmet veririz. Anadolu yakası araç koltuk yıkama ve avrupa yakası araç koltuk yıkama firmaları sizlerden 400-500 TL ücret isteyebilirler. Aşikar Temizlik Hizmetleri olarak sizlere ekonomik fiyat, kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için ihtiyacımız olan tek şey elektrik ve 2 kova kadar sudur.
Araç koltuk yıkama İstanbul içerisinde bu işi en hızlı ve garantili yapan tek firma olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.