WhatsApp
Telefon
Alçıpan

Alçıpan

Daireleriniz, işyerleriniz, ofislerinizin iç dizaynlarının şık freah ve modern olmasını istiyorsanız bu alanda yetkin ve deneyimli bir firma ile çalışmalısınız. Aşikar Temizlik Hizmetleri olarak işine hakim uzman bir kadroya sahibiz. Diğer inşaat işlerinde olduğu gibi alçıpan alanında çok deneyimli bir firmayız. Sizlere şık tasarım örnekleri sunarak, en kaliteli malzemeden harika tasarımlar sunmaktayız.

Her türlü alçıpan işleri grup yapı tarafından ekonomik ve kaliteli olarak yapılmaktadır. Alçıpan asma tavan, Alçıpan bölme duvar ve bilimum alçıpan işleriniz yapılır.

Paslanmaz karveniz profilli demontabl alçıpan duvar 12mm alçıpan plaka ve kullanım alanında neme ve suya dayanıklı özel ,dayanıklı yeşil alçıpan ve istenirse izolasyonlu ve izolasyonsuz taş yünü, izocam ile hizmet verilmekte olup boya ve tamirat işlerinizde firmamız tarafından tercih edilenler arasındadır.

Tavan ve alçıpan tavan kapama tek yüz duvar kapama niş ve dekoratif tavan profil veya karveniz ile yapılacak işler için görüşebilirsiniz.

 

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır.Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir.Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Neden Alçıpan?

 1. Alçıpan' ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.
 2. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır
 3. Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.
 4. Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.
 5. Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.
 6. Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
 7. Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
  Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz
  Bulunduğumuz sektörde Kaliteli iş, minimum hata , uzmanlaşmış ekip, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmak, misyonumuzdur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.